Встановлення інформаційних плакатів

Дата: 29.12.2017 09:45

В рамках реалізації проекту «Формування екологічної свідомості населення, щодо безпечного та раціонального поводження на природі шляхом встановлення екологічних плакатів в адмінмежах білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області»» учні закладів загальної та середньої освіти Білозірської сільської ради прийняли участь у встановленні інформаційних плакатів.
Наприкінці грудня працівниками Черкаського лісгоспу спільно з КП Білозірської сільської ради та учнями загальноосвітніх шкіл Білозірської сільської ради при в’їздах в лісові масиви встановлено інформаційні плакати, що сприяють формуванню екологічної свідомості населення. Розміщена інформація спонукає до боротьби з чотирма основними проблемами які виникають у результаті не свідомої поведінки населення в лісі та з якими доводиться боротися нашим лісівникам, а саме:
- побутові відходи у лісових масивах;
- мисливське браконьєрство;
- пожежі;
- незаконна вирубка ялинок.
Працівниками лісництв для учнів закладів освіти громади проведено тематичні зустрічі бесіди на відповідну тематику. Головною метою яких є- пояснення школярам, що тільки особисте правильне ставлення до природи, зокрема й до лісу, власна відповідальна поведінка є запорукою збереження природи рідного краю.
Сподіваємось, що саме в наших дітях буде формуватись свідома та відповідальна позиція у взаємодії людини та природи.
Лісівники Черкаського лісгоспу докладають чимало зусиль для збереження лісу та без з усвідомлення людьми масштабів загрози, лісові масиви нашої громади не будуть у повній безпеці.

Виконавчий комітет Білозірської сільської ради висловлює подяку лісничому Тясминського лісництва Семенюті Олександру Вікторовичу, та лісничому Білозірського лісництва Фіалковському Володимиру Володимировичу за допомогу у реалізації проекту «Формування екологічної свідомості населення, щодо безпечного та раціонального поводження на природі шляхом встановлення екологічних плакатів в адмінмежах Білозірської сільської ради Черкаського району, Черкаської області”.