Циклон із Балкан приніс на Черкащину сніг з дощем

Дата: 24.03.2016 09:45

До Черкащини прийшов циклон, що утворився над Середземним морем і прийшов із Балкан на Молдову і далі на Центральну Україну. Циклон невеликий за розмірами, але активний і добре насичений вологою. Він зумовив винос у наш край теплого і вологого повітря.

За повідомленням начальника Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталія Постриганя сьогодні в області – мокрий сніг, місцями з дощем, місцями налипання мокрого снігу, утворення снігового покриву висотою 10-15 см. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний, 7-12м/с, місцями пориви 15-20 м/с.

Інтенсивні дощі та місцями тумани значно погіршуватимуть видимість на шляхах. Синоптики радять утриматися від далеких поїздок. Негода впливатиме на самопочуття людей, особливо похилого віку та хворих.

Значні опади 24-25 березня та відсутність інтенсивного підсихання грунту 26-27 березня будуть стримувати весняну сівбу.