Захід "Ти цілий світ"

Дата: 02.03.2017 09:50

Дитячий суїцид... На жаль, останнім часом ця проблема стала дуже гострою в нашому суспільстві. Як уберегти підлітка від страшної помилки? Як допомогти дитині знову відчути радість життя і повірити у власні сили? З метою розширити знання учнів із проблеми суїциду, навчити їх розпізнавати ознаки небез­пеки й допомагати собі та іншим виходити з кри­зових ситуацій в Ірдинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 28.02.2017 року, практичним психолог Шевченко А.А., для учнів 8-9 класів проведено тренінг «Ти цілий світ». Учні мали змогу з'ясувати при­чини самогубства, розширити свої знання про комп'ютерні технології, що спричиняють суїцидальну поведінку молоді. Працюючи в парах діти мали змогу обговорити ситуації та закріпити отримані знання про мотиви скоєння самогубства. Також виконали вправи, які спрямовані на формування ціннісної системи підлітків, як регулятора їхніх вчинків. Учні ознайомились з поняттям «самооцінка» та факторами, які впливають на формування самооцінки. Під час роботи в групах діти навчалися допомагати другу або знайомо­му однолітку знаходити вихід із кризової ситуації.