Відбувся тренінг для учителів англійської мови

Дата: 15.11.2016 09:50

У період з 7 по 9 листопада 2016 року на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників за участі експертів Американських Рад відбувся тренінг для молодих учителів англійської мови. Були запрошені учителі з Черкаської області, які розпочали свою педагогічну діяльність  у 2015-  2016 роках.

Тренінги проводила експерт Департаменту англійської мови при Посольстві США Сенека Райан. Викладач-методист із Каліфорнії запропонувала українським молодим учителям нестандартні підходи до вивчення англійської мови у школі. Було запропоновано техніки щодо постановки учителем завдань на уроці, виправлення помилок, стимулювання учнів до спілкування іноземною мовою. Експерт представила новітні підходи до вивчення граматики, лексики,  аудіювання. Заняття проводилися у невимушеній дружелюбній атмосфері з використанням комунікативних вправ, ефективних дидактичних ігор, які можуть бути організовані у класі або адаптовані та застосовані на уроках у наших школах.

Всі учасники були забезпечені необхідними матеріалами, корисними посиланнями та отримали велике задоволення від спілкування один з одним та особливо з іноземною гостею. По закінченню трьохденного тренінгу кожен учасник отримав сертифікат, що засвідчує проходження семінару-тренінгу.

В результаті, ми отримали знання, новий досвід та були дуже задоволені від роботи з Сенекою Райан. Вона переконала нас, що лише  спільна праця учителя та учнів у класі є запорукою успіху у вивченні іноземної мови.

Вчитель англійської мови Білозірської ЗОШ І ст.

О.Ю. Березневич