14 листопада в Білозірській ОТГ вперше відбувся Обласний семінар для директорів Будинків культури.

Дата: 15.11.2017 09:51

14 листопада Центр культури та дозвілля Білозірськоі сільської ради зустрічав гостей-директорів та керівників художніх районних та міських Будинків культури.Всіх присутніх привітав голова громади-В.П.Міцук.Роботу ЦКД презентувала директор закладу Л.В.Лопушан.Підтвердженням розповіді були творчі доробки аматорських колективів ЦКД.Це:аматорський хоровий колектив "Терниця",вокальний ансамбль"Співай душа",студія танцю"Грація",вокальна студія "Сяйво",ансамбль"Зоряне намисто",дует сестер Носенко.Глядачі,а це справжні майстри в галузі культури,тепло зустрічали аматорів.Користуючись нагодою директор ЦКД,привітала всіх присутніх з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.На згадку про зустріч всі:і аматори ЦКД,і гості заспівали Гімн культпрацівника.