"Особливості надання соціальних послуг учасникам АТО"

Дата: 29.09.2017 09:51

28 вересня 2017 року з представниками  Білозірської ОТГ проведено семінар на тему «Особливості надання соціальних послуг учасникам АТО», тренер – Пона Людмила Михайлівна начальник відділу організаційно-правової роботи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Черкаської ОДА.

В ході проведення семінару Людмила Пона акцентувала увагу присутніх на одній з найважливіших на сьогодні проблем – психологічної реабілітації учасників АТО, якої потребують більшість військовослужбовців, які брали участь у бойових діях. Зокрема, було зауважено на тому, що реабілітація учасників АТО має важливе значення як для самих воїнів, так і для членів їх сімей, а також для суспільства в цілому.

Визначились щодо подальшої співпраці та методичної допомоги в темі здійснення соціальної роботи відповідно до стандартів надання послуг.