День молоді

Дата: 29.06.2016 09:51

26 червня у селі Білозір’я відбулось святкування Дня молоді. У цікавій святковій програмі значне місце зайняли спортивні заходи. Для сільської молоді й інших бажаючих відділом культури, туризму, молоді та спорту (начальник Н.О. Люта) були проведені змагання із настільного тенісу, дартсу та шашок. Усі вони пройшли у напруженій, безкомпромісній боротьбі.

У турнірі із настільного тенісу взяли участь 8 осіб. Неперевершену вправність тенісною ракеткою продемонстрував Віталій Запорожець. Саме він і здобув перемогу. Друге місце посів Ігор Завгородський, третє – Анатолій Голобородько.

Найбільш влучним, із 9 учасників змагань із дартсу, виявився Віталій Березневич (набрав 38 очків). Другий результат показав, із 36 очками, Максим Салтисюк, третій – Віталій Дмитрієв (35 очків).

Цікаво пройшов і шашковий турнір. Демонструючи широкий спектр комбінацій Анатолій Москаленко, без жодних шансів для інших 6 учасників, виборов першу сходинку. Друге та третє призові місця посіли Анатолій Березневич та Олександр Конон відповідно.

Переможці усіх видів змагань були нагороджені грамотами та медалями від сільського голови В.П. Міцука.

За інформацією відділу культури, туризму, молоді та спорту

Фото. Дмитрієва Віталія