Дата: 19.10.2016 09:51

Педагогічний колектив Білозірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів бере участь у проведенні дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня за темою «Дидактико-методичне і навчальне забезпечення реалізації концептуальних засад реформування початкової загальної освіти» на 2016-2020 роки за науковим керівництвом завідувача відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України А.Д. Цимбалару.

13 жовтня 2016 року директор школи Петренко С.О. та заступник директора з НВР Мазуренко О.О. брали участь у засіданні круглого столу на тему «Модернізація змісту початкової освіти», який був  проведений на базі Дніпровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Під час засідання проходило обговорення експериментальних програм з математики, української мови, навчального предмету Всесвіт та експериментального плану виховної роботи для учнів 1 класу.

Нові програми дадуть можливість вивчати шкільні предмети легко і вдумливо, з користю і задоволенням, готувати учнів до реального життя, використовуючи набуті знання в життєвих ситуаціях (компетентнісне навчання).