Семінар - практикуму: ,, Національно – патріотичне виховання підростаючого покоління засобами краєзнавства в системі роботи шкільних бібліотек Черкаського району”

Дата: 13.10.2016 09:52

12 жовтня 2016 року відбувся обласний семінар – практикум для методистів РМК, ММК, які відповідають за бібліотечні фонди загальноосвітніх навчальних закладів. Тема  семінару - практикуму: ,, Національно – патріотичне виховання підростаючого покоління засобами краєзнавства в системі роботи шкільних бібліотек Черкаського району”.

З привітальним словом до учасників семінару звернувся Коренюк Петро Володимирович, заступник голови Черкаської районної державної адміністрації.  Сімончук Тетяна Юріївна, методист районного методичного кабінету відділу освіти Черкаської РДА  виступила з презентацією  освітньої галузі Черкаського району.

Перед учасниками семінару гостинно відчинив  двері Чорнявський НВК ,, ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів”. Директор навчального закладу Селецька Г.І. розповіла про систему роботи шкільної бібліотеки закладу у контексті Концепції національно – патріотичного виховання дітей та молоді. Бібліотекар навчального закладу Гриняк Н.О. разом з дітьми показали фрагмент засідання історико – краєзнавчого об’єднання ,, Заграва” з теми: ,, Від Святослава до кіборгів”. Далі гості заходу оглянули краєзнавчий музей, галерею Пам’яті, тематичні виставки шкільної бібліотеки.

Із гостинної Чорнявки методисти переїхали до Червонослобідської ЗОШ І- ІІІ ст.№1. Гуріненко В.М., бібліотекар Леськівської ЗОШ І-ІІІ ст. показала новий вид роботи бібліотекаря – парад героїв – патріотів української літератури. Бібліотекар Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Овчаренко Т.А. презентувала дослідницький проект

,, Патріоти мого села ”. Закінчився захід покладанням квітів до меморіальної дошки захиснику Вітчизни Іделю Іллі, випускнику Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, воїну АТО.

На семінарі – практикумі була присутня спеціаліст відділу освіти Білозірської сільської ради Бас Л.І.