Привітання сільського голови з Днем місцевого самоврядування в Україні

Дата: 07.12.2016 09:52

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад!

Щиро вітаємо Вас з Днем місцевого самоврядування! Cаме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади.  Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашої громади.

Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальною громадою, вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати багато перспективних планів та задумів. Тож нехай цей урочистий день додасть усім Вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності за для добра і благополуччя нашого народу.

сільський голова  Міцук В.П.