Свято дитинства

Дата: 02.06.2016 15:35

Закінчилися шкільні заняття, малиново продзвенів останній дзвінок – розпочалася довгоочікувана пора для дітей -  літні канікули. А це значить: відпочинок, розваги, нові зустрічі і ще багато  - багато іншого.

Тож Білозірський Центр культури і дозвілля  мав три вагомих причини саме 1 червня провести святковий концерт. Які ж це причини?

По – перше, початок літніх канікул;  по – друге, Міжнародний день захисту дітей; по – третє, презентація досягнень всіх дитячих творчих колективів Центру культури і дозвілля.

Діти старанно готувалися до свята. А на концерті кожна дитина намагалася якнайкраще проявити себе.І це зрозуміло, адже в залі були найголовніші шанувальники їхнього таланту – батьки, бабусі і дідусі, брати і сестри.  Глядацька зала була переповнена.

Особлива увага була приділена випускникам 2016 року. Це п’ять талановитих і активних учасників художньої самодіяльності  :Діброва Анна, Ткаченко Наталія, Гриценко Алла, Валантирець Альона, Шеян Володимир.

Директор ЦКД Лопушан Л.В. привітала випускників  і вручила їм  грамоти, фотобуклети і солодощі.

У святі взяли участь всі дитячі творчі колективи Центру культури і дозвілля.  Сцена ледь вміщала всіх учасників святкового концерту, адже їх було 180.

Танцювальна студія  «Грація» (керівник  - Дмитрієнко Ірина Василівна)  і танцювальний гурток «Тандем»(керівник – Московченко Таня) презентували глядачам цікаві танці і хореографічні композиції.

Майстерність виконавців, змістовність і сюжетність композицій та  яскраві костюми  танцюристів  зачаровували глядачів.

Вокальна студія «Сяйво» (керівник – Боркута Наталія Олександрівна) дарувала глядачам свої пісні : патріотичні, молодіжні і сучасні, жартівливі  і дитячі. Були  представлені виконавці : солісти і дуети, квартети і квінтети, ансамбль.

Учні музичної школи (керівник – Чорнай Лариса Володимирівна) демонстрували свої вміння гри на фортепіано.

Тепло приймали глядачі і гостей свята – учасників художньої самодіяльності селища Ірдинь (керівник – Стеценко Надія Іванівна).

Швидко пролетів час і свято підійшло до завершення.  Фінальний танець зібрав всіх учасників свята на сцену. Бурхливими оплесками і оваціями глядачі вітали і дякували юним артистам.

А яке ж дитяче свято без солодощів?

Дякуючи батькам і приватним підприємцям, які всіляко підтримують дітей, всі діти отримали солодощі.

Слова привітань і подяки дітям лунали від заступника сільського голови – Пишного М.П. та директора Білозірського Центру культури і дозвілля – Лопушан Л.В.

Наші діти талановиті і здібні. І для того, щоб вони могли проявляти і розвивати свої здібності, їм потрібна підтримка нас, дорослих. Підтримка кожного дня, постійно, завжди.

І тоді будуть лунати пісні, кружлятимуть танці, сміятимуться діти .

А значить -  будуть щасливими!

Спів радісний під небом лине,

Летить в блакить  парад пісень.

Нехай же стане Днем дитини

У всьому світі кожен день.