Відтепер нові котли обігріватимуть амбулаторію «Загальної практики – сімейної медицини» смт Ірдинь.

Дата: 30.01.2017 09:52

Котел, який є  ровесником амбулаторії, вийшов з ладу в  розпал опалювального сезону і відновленню не підлягає. Завдяки спільним діям сільського голови Міцука В.П. старости смт. Ірдинь Максимова О.Л., начальнику відділу економічного розвитку та інвестицій Синельник І.А. та директору СВПП «Факел» Ткаченко М.В. в найкоротші терміни, було прийняте та реалізоване найоптимальніше рішення – проведення ремонту топкової амбулаторії «Загальної практики – сімейної медицини». Наразі амбулаторія смт Ірдинь опалюється двома новенькими котлами Альтеп КТ-2Е по 38 кВт, замість одного старого прогорівшого котла. Загальна вартість робіт згідно договору підряду склала 96,137 тис. грн. Роботи виконано за рахунок місцевого бюджету.