Семінар-навчання для фахівців відділів соціальних допомог управлінь соціального захисту населення області

Дата: 09.06.2017 09:54

З 1 травня 2017 року, на підставі внесених 26 квітня 2017 року Урядом змін у Постанову № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», в Україні діє оновлена програма житлових субсидій.

З метою впровадження змін Департаментом соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації проведено семінар-навчання для фахівців відділів соціальних допомог управлінь соціального захисту населення області.  Представником від Білозірської ОТГ була начальник відділу соціального захисту населення Шевченко Т.В.

Під час семінару були обговорені актуальні проблеми в зв’язку з перепризначення субсидії на новий 12 місячний термін. На семінарі також були розглянуті питання, які найбільше турбують громадян, зокрема:

• Чи впливає наявність простроченої заборгованості з оплати за житлово-комунальні послуги на призначення субсидії?
  • Зміна опалювального періоду для домогосподарств з індивідуальним опаленням
  • Монетизація субсидій
  • Збільшення соціальної норми житла для непрацездатних осіб при призначенні субсидії.