Нагадування. Субсидія

Дата: 31.03.2017 09:55

Субсидія  на придбання твердого та рідкого пічного побутового  палива   призначається   у   разі,   коли  житлове  приміщення  не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення.

Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг надається на календарний рік!!! Тобто автоматичного призначення субсидії на наступний період без особистого звернення не буде.

При цьому субсидія на оплату житлово-комунальних послуг надається з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року.

Норми забезпечення населення твердим паливом для надання житлових субсидій - 2 тонни на домогосподарство на рік;

Норми забезпечення населення скрапленим газом, який використовується для приготування їжі, для надання населенню житлових субсидій виходячи з розрахунку:

два балони (42 кілограми) на рік на одну-дві особи,

три балони (63 кілограми) - на три-чотири особи,

чотири балони (84 кілограми) - на п’ять і більше осіб.