У Черкасах планують відкрити унікальний завод

Дата: 28.03.2016 09:58

Нове виробництво має стати хорошим стартом для реформування медичної галузі всієї України.

На заводі виготовлятимуть витратні матеріали для інфузійної терапії, анестезіології, стоматології, гінекології та загальноклінічної продукції.

Про це говорили на зустрічі в Міністерстві охорони здоров’я України в четвер, інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Потенційний інвестор – німецька компанія зі світовим ім’ям. За словами генерального директора компанії Vogt Medical Vertrieb GmbH Міхаелья Фогта Черкаську область вибрали серед інших через вигідну логістику та лояльність до інвесторів.

Реалізація цього проекту має позитивним чином вплинути на економіку області та всієї країни: вироблення якісної місцевої продукції за європейськими стандартами замінить імпортні аналоги, а також з’являться нові робочі місця.