Черкащина серед кращих областей за охопленням громадян соціальними послугами

Дата: 24.03.2016 10:01

Міністерство соціальної політики України оцінило роботу Черкаського регіону. Це було відзначено на колегії міністерства, де підбивали підсумки минулорічної роботи. Про це інформує "Черкаський край".

Черкаська область — друга за рівнем охоплення громадян програмою житлових субсидій (торік ними скористались майже 230 тисяч сімей на загальну суму понад 1 мільярд гривень).

Третя — за показниками охоплення дітей оздоровчими послугами. Протягом минулого літа в області оздоровили 68 відсотків дітей. Окрім цього, за кошти обласного бюджету, а це майже півмільйона гривень, було організовано оздоровлення у заміських таборах для понад 100 дітей соціальних категорій з Луганської та Донецької областей.

Також Черкащина — четверта за показником влаштування дітей у сімейні форми виховання — 94,1%.