Гра «Котигорошко-2017»

Дата: 23.03.2017 10:02

16 - 17 березня 2017 року в м. Черкаси, на базі КЗ Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми відбулось засідання школи Котигорошка. Ірдинську загальноосвітню школу представляли: учениця 9 класу, член учнівського самоврядування, Гуржій Владислава та керівник героїко-патріотичних гуртків Шевченко Анна Анатоліївна. Два дні пройшли із запалом та захватом. Організатори запланували низку цікавих заходів. 16 березня учасники прослухали звіт про проведену роботу за рік. Гуржій Владислава виступила перед аудиторією із враженнями, які отримала від походу в Українські Карпати цим літом, що був організований клубом «Альта» та дала інтерв'ю телеканалу «Рось» про свою участь у грі-випробування «Котигорошко». Після конференції відбулось засідання круглого столу, де учасники обговорили організаційні моменти гри «Котигорошко-2017».  Учасники семінару мали змогу відвідати Краєзнавчий музей, де відкрилась нова виставка присвячена подіям, які відбуваються на сході країни, а також відпочити у компанії нових друзів у боулінг клубі. По завершенню такого насиченого дня для «котигорошківців» організовано концерт за участю ВІА «Тайм». 17 березня день розпочався із спортивного орієнтування, де кожен учень мав змогу показати свої знання і уміння з орієнтування на місцевості. Далі діти взяли участь у розважальній грі «Що? Де? Коли?», в якій показали свою ерудицію. Дякуємо організаторам за такі чудові та емоційно-насичені дні.