Німеччина надасть допомогу переселенцям Черкащини

Дата: 28.04.2016 10:06

Цього року в 13 областях України реалізується проект «Безумовна грошова допомога внутрішньо переміщеним особам (ВПО) в Україні», що фінансується Урядом Німеччини. Він охопить і Черкащину, відзначають в Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації.

Проектом планується охопити 4 350 осіб, тобто по 335 осіб на область, протягом першого туру виплат, що триватиме у травні-липні цього року. Безумовна грошова допомога виплачуватиметься у розмірі 1 980 грн. на особу строком на три місяці, а це 660 гривень на місяць.

Зауважимо, у рамках проекту грошовою допомогою зможуть скористатися особи віком від 70 років; особи з І та ІІ групою інвалідності, які втратили працездатність, за наявності підтверджуючих документів; сім’ї з дітьми-інвалідами, що не досягли 18 років; родини з трьома та більше дітьми; сім’ї, де діти віком до 18 років виховуються одним із батьків.