Вступна кампанія - 2016: працює гаряча лінія МОН

Дата: 12.07.2016 10:07

У Міністерстві освіти і науки розпочато роботу консультативних телефонних ліній з питань вступу абітурієнтів до вищих навчальних закладів.

Фахівці МОН та волонтери громадської організації «Фонд «Відкрита політика»  консультуватимуть громадян з питань вступу до вищих навчальних закладів за номерами (044)-481-32-15 та 068-951-25-13.

Консультативні телефонні лінії будуть працювати протягом вступної кампанії. У Міносвіти обіцяють оперативно реагувати на можливі факти порушення законодавства.

Міністерством також організовано прийом громадян щодо питань вступу до вищих навчальних закладів за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 10, кімната 122.

Як відомо, у цьому році вступна кампанія стартує 11 липня і триватиме до 28 липня.