Завершуються внутрішньо-оздоблювальні роботи зовнішнього фасаду Білозірської сільської Академії з футболу

Дата: 11.07.2016 10:10

Білозірська сільська академія футболу для дітей та юнацтва – позашкільний недержавний навчальний заклад спортивного профілю.

Навчально-оздоровчий комплекс – двоповерхова споруда, під дахом якої розміститься спортивний зал для ігрових видів спорту (40 х 20 м з трибунами на 120 місць), 20 кімнат готельного типу на 40 місць для вихованців академії, роздягальні з душовими та робочими кімнатами, тренажерний зал, реабілітаційний та медичний центри, кафетерій, адміністративні приміщення.

Очікується прибуття обладнання для монтажу систем опалення, кондиціювання і вентиляції. За два тижні розпочнуть упорядковувати благоустрій прилеглої території. Також виконуються оздоблювальні роботи у спортивному залі. Після бетонування та укладання паркету буде нанесене спеціальне покриття підлоги.

Наприкінці липня планується ввести у експлуатацію гуртожиток на 40 місць.

Учні Академії поєднуватимуть тренувальний процес із навчанням у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с.Білозір’я.

Завершуються внутрішньо-оздоблювальні роботи зовнішнього фасаду Академії.

Урочисте відкриття Академії відбудеться 24 серпня поточного року.

Джерело: Черкаська районна рада