В. Гройсман про подолання кризи у країні: Маємо стати на позицію держави і державності

Дата: 30.03.2016 10:10

Політики мають стати на позицію держави і державності під час прийняття рішень, що дозволять подолати кризу в Україні. Про це заявив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу ICTV.
"Якщо ми хочемо знайти крайнього, то це дуже просто можна зробити. Але якщо ми хочемо по-справжньому перезавантажитися і служити країні, то ми маємо це зробити спільно. Інакше у нас немає жодного майбутнього, - підкреслив В. Гройсман. - Ми маємо стати на позицію держави і державності".
     Голова Парламенту підкреслив, що одна людина не може бути відповідальною за усі процеси, що відбуваються у країні. "Не можна на когось спихнути відповідальність, коли мова іде по 45 мільйонів людей, які хочуть кожного дня жити, хочуть хоча би мати перспективу на те, що ситуація змінюється", - зазначив В. Гройсман.
     Керівник Парламенту наголосив, що в України є надзвичайно серйозний потенціал, який потрібно використовувати. За його словами, чвари та політичні амбіції з 1991 року руйнують країну.
     "Зараз історичний момент, коли ми можемо вийти з цього питання і намагатися служити Україні і українцям. І тоді ми отримаємо зовсім інше ставлення і до влади, тому що ключова позиція - повернути довіру", - підкреслив Голова Парламенту.