Ювілей студії танцю «Грація»

Дата: 26.02.2018 10:11

24 лютого 2018 року  свій п’ятирічний ювілей святкувала зразкова студія танцю «Грація» Центру культури та дозвілля Білозірської сільської ради. На свято зібралися шанувальники хореографічного мистецтва і власне творчості  студії танцю «Грація». Щирим танцем, привітними словами й  щедрим короваєм  вітали  учасники   колективу всіх присутніх в залі.

Цікаво й креативно презентували  творчий шлях студії танцю найстарші учасники колективу. З них все і починалося в 2013 році. Нині  вони студенти різних ВУЗів України,але не залишають свій колектив, знаходять час  для занять улюбленою справою, яким став для них танецьі приємне спілкування в колективі..Адже «Грація» - це велика родина, в якій  живуть і працюють  талановиті діти і дорослі.  І  назва колективу говорить сама за себе, бо у кожному з учасників живуть: Гумор, Радість, Активність, Цілеспрямованість, Індивідуальність, Яскравість.

Щирі теплі слова були присвячені керівнику колективу, хореографу  – Ірині Василівні Боркут.

Молода, талановита, енергійна, творча, ініціативна, небайдужа, креативна,з вишуканим почуттям гумору – ось далеко неповний перелік чеснот  цього «неповторного» хореографа. Ірина Василівна – це людина, яка наділена «Божою іскрою таланту». І цією іскрою вона наділяє всіх  своїх вихованців.В репертуарі «Грації» більше сорока танців, а ще безліч хореографічних замальовок і танцювальних супроводів до вокальних номерів.

Завдяки старанням керівника і учасників колективу, підтримці і допомозі сільського голови, адміністрації ЦКД та небайдужих  батьків , студія танцю «Грація» досягла високих результатів і  рішенням атестаційної комісії Черкаського обласного департаменту культури  їй  присвоєно звання  «ЗРАЗКОВИЙ КОЛЕКТИВ».

З нагоди ювілею  і присвоєння почесного звання студію танцю «Грація»  привітали почесні наставники колективу. Сільський голова В.П.Міцук привітав усіх учасників і керівника з Днем народження колективу,подарував, як і годиться на День народження, великий святковий торт – справжній витвір мистецтва місцевої майстрині Ольги Бабенко.

Директор ЦКД  Лопушан Л.В. долучилася до святкових вітань і подякувала всім, хто причетний до життя і творчості студії танцю «Грація».

Приємний  сюрприз отримали іменинники  від Іванова В.А. – звукорежисера ЦКД і працівника Черкаського районного відділу культури Марини Вергун.

Після офіційної вітальної частини учасники «Грації» дарували насолоду глядачам – свої  хореографічні композиції.  Це були уже відомі і улюблені глядачами  композиції і зовсім нові -дебютні . Майстерне виконання та різноманіття сценічних костюмів не залишило байдужими жодного з гостей свята.

Дійство, яке відбувалося на сцені Центру культури та дозвілля  в цей день – це гімн таланту і праці. Кожен, хто прийшов на це свято, висловив свою прихильність до творчості юних артистів. І нехай шлях до успіху нелегкий, головне, щоб навколо було багато друзів. Їх підтримка спонукає наших зірочок дарувати глядачам гарний настрій знову і знову. А коли танцюють діти, світ стає яскравішим, добрішим, наповненим позитивними емоціями.

У танці сила, радість, щастя жити,

Краса, натхнення, світлі почуття…

Вони красу покликані творити.

Бо танець для всіх них – це є життя.