Експертне обговорення законопроекту «Про нагляд за рішеннями органів місцевого самоврядування»

Дата: 18.08.2017 10:15

17 серпня 2017 року, в Українському кризовому медіа центрі відбулося обговорення на тему: «Нагляд за рішеннями органів місцевого самоврядування – питання національної безпеки».

Спікерами на заході були: Сергій Шаршов, директор Департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Мінрегіону,
Юрій Ганущак, експерт з питань реформування місцевого самоврядування,
Олександр Слобожан, виконавчий директор Асоціація міст України
Микола Фурсенко, голова Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад, Ігор Абрам'юк, директор з питань розвитку Асоціація об'єднаних територіальних громад, Ірина Грищенко, заступник голови з питань освіти та охорони здоров’я Білозірської ОТГ Черкаської області, Валентина Карпенко, голова Парафіївської ОТГ Чернігівської області, представник Асоціації районних і обласних рад.

Директор Департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Мінрегіону Сергій Шаршов розповів, чому виникла необхідність розробки Міністерством законопроекту, який покликаний унормувати питання здійснення державного контролю (нагляду) за законністю рішень органів місцевого самоврядування.