Людмила Проценко здійснила візит у Білозірську ОТГ

Дата: 05.09.2016 10:16

30.08.2016 Людмила Проценко, представник Фонду «Школа лідерів» (Варшава) здійснила візит у Білозірську об’єднану  територіальну громаду.  На зустрічі були присутні заступник голови об’єднаної громади з питань освіти та охорони здоров’я, депутат районної ради, член виконкому Грищенко Ірина Анатоліївна та депутат сільської ради Половинка Людмила Олександрівна. Вона відмітила, що у Білозірській територіальній громаді успішно застосовуються  громадські консультації як ефективний спосіб при узгодженні  питань,  що мають неоднозначний характер. Досвід при проведенні консультацій, який ми вже набули, дає можливість  стверджувати, що запропонований метод впливає на формування позитивного іміджу представників влади серед мешканців громади та дозволяє безконфліктно вирішувати складні питання.