У Білозірській ОТГ розвиватимуть адміністрацію майбутнього

Дата: 07.04.2016 10:19

У рамках реалізації проекту «Українська адміністрація майбутнього», що впроваджується польською Фундацією менеджерських ініціатив та фінансується з коштів урядів Польщі та Канади, передбачається опрацювання для 22 об’єднаних громад України Стратегій розвитку. З-поміж них і Білозірська сільська ОТГ, що на Черкащині.

Сьогодні Білозірську ОТГ у межах дводенного візиту відвідали польські експерти та консультанти, зокрема Павел Прокоп, Мірослав Скурка та Богдан Юрчук. У зустрічі взяли участь голова ОТГ Володимир Міцук, староста села Ірдинь Олександр Максимов, представники місцевої та обласної влади, а також інші зацікавлені особи.

Польські експерти, спираючись на власний досвід децентралізації, поділилися проблемними питаннями, які у процесі впровадження адміністративної реформи необхідно буде вирішити Україні. Вони також заслухали інформацію про розвиток сфер охорони здоров’я, освіти, культури, економіки, екології, соціального захисту Білозірської ОТГ. Наприкінці польські гості зробили короткий висновок щодо перспективних напрямів розвитку громади. Зокрема, це – енергозбереження, туризм, освіта та переробна промисловість.