Семінар "Бюджет участі в Білозірській ОТГ"

Дата: 13.09.2017 10:19

12 вересня 2017 року  в приміщенні Ірдинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа I-III ступенів» відбувся інформаційний семінар "Бюджет участі в Білозірській ОТГ". На семінарі були присутні небайдужі мешканці смт Ірдинь. Представники Координаційної ради   ознайомили учасників з поняттям громадський бюджет, етапами впровадження Бюджету участі в Білозірській ОТГ (термін подачі, термін проведення голосування за проекти, визначення переможців, реалізація проектів). Також представники Координаційної  ради провели роз’яснення як заповнювати бланк-заявку для подання проектів.

Старт прийому заявок з 01  вересня 2017 року

Завершення прийому заявок 30 вересня 2017 року

За детальною інформацією звертайтесь до фінансового відділу виконавчого комітету Білозірської сільської ради. Наша адреса: с.Білозір’я, вул. Незалежності 168 (2-й поверх), каб.9 тел. (04722) 300-212.