Вирішення конфліктної ситуації майже двадцятирічної давності

Дата: 11.11.2016 21:19

На території с.Білозір’я рідний брат з сестрою майже двадцять років ділили спадщину у вигляді домоволодіння, яка дісталась ним від померлих батьків, конфлікт не був вирішений навіть після багатьох нелегких судових засідань, які тривали майже два роки. За судовою ухвалою було призначено та проведено судову будівельно-технічну експертизу, відповідно висновку експерта, визначено можливі варіанти поділу домоволодіння, сторони погодились з конкретним варіантом поділу, але попереду було апеляційне оскарження, рішення було залишено без змін, пізніше представником сторони «П» направлена до Черкаського районного суду безпідставна скарга, з єдиною метою затягнути розгляд справи, скарга була відхилина судом, але ухвала суду оскаржена в апеляційному прядку, Апеляційним судом Черкаської області ухвала  Черкаського районного суду все одно залишена без змін.

Враховуючи той факт, що сторона «П» добровільно відмовлялась виконувати рішення, з метою виконання рішення Черкаського районного суду Черкаської області та за заявою сторони «О» рішенням виконавчого комітету Білозірської сільської ради було створено комісію, в присутності якої, планувалось здійснити поділ домоволодіння та господарських споруд, а також встановлення права користування земельною ділянкою, додатково було проведено зустріч сторін, з метою можливого вирішення конфлікту мирним шляхом, але остаточної згоди, з суб’єктивних причин, не було знайдено.

Сьогодні 11.11.2016 року в присутності членів комісії створеної рішенням виконавчого комітету Білозірської сільської ради, здійснено виїзд, з метою проведення дій, спрямованих на виконання рішення Черкаського районного суду Черкаської області. Під час здійснення фактичного поділу земельної ділянки сторони дійшли згоди, щодо недоцільності поділу, та щодо можливості вирішення питання викупу частки в спільному майні.

Тому в присутності свідків сторін, та представників Білозірської сільської ради багаторічний конфлікт було вичерпано.