Змінено соціальні стандарти

Дата: 04.01.2018 10:19

Постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» встановлено соціальні стандарти, в межах яких надаються передбачені чинним законодавством пільги та субсидії  на оплату житлово-комунальних послуг.

З 1 січня 2018 року діють нові норми на постачання електричної енергії:

1) 70 кВт за годину на одну особу та додатково 30 кВт на кожного члена сім’ї, але не більше, ніж 190 кВт для будинків, не обладнаних стаціонарними електроплитами, у яких наявне централізоване постачання гарячої води або газові водонагрівальні приладами, а також відсутнє централізоване постачання холодної води;

2) 100 кВт за годину на одну особу та додатково 30 кВт на кожного члена сім’ї, але не більше, ніж 220 кВт для будинків, не обладнаних стаціонарними електроплитами, у яких наявне централізоване постачання холодної води, але відсутнє централізоване постачання гарячої води або газові водонагрівальні приладами;

3) 130 кВт за годину на одну особу та додатково 30 кВт на кожного члена сім’ї, але не більше, ніж 250 кВт для будинків, обладнаних стаціонарними електроплитами,у яких відсутнє централізоване постачання гарячої води та газові водонагрівальні прилади.

Роз’яснення з питань нарахування платежів за користування житлово-комунальними послугами та розміру наданих пільг з їх оплати надають безпосередньо абонентські відділи підприємств-надавачів житлово-комунальних послуг та послуг зв’язку.