Святковий концерт

Дата: 17.10.2016 10:19

Святковий концерт присвячений Покрові Пресвятої Богородиці, Дню захисника України та Дню українського козацтва розпочався нагородженням переможців конкурсу «Козацькому роду немає переводу». Нагороджував сільський голова Володимир Міцук всіх, хто брав участь, цінними подарунками.

Зворушливі слова – привітання ведучих Людмили Лопушан та Сергія Харченка нікого не залишили байдужими. Привітання линули з уст сільського голови В.Міцука, протоієрея храму Покрови Пресвятої Богородиці Івана та представника народного депутата Сергія Рудика О. Ковтун.

Яскравий виступ козачат, акапельний спів гостей з с. Дубіївки, Український танок, у виконанні колективу «Грація», спів вокальної студії «Сяйво», пісня родини Тупицьких, декламування вірша та чаруючий спів бандуристки, звучання хорів Центру культури та дозвілля, а також циганський танець (всіх вікових категорій) залишили неабиякий слід у глядачів.