Виховні заходи до Дня п'амяті жертв Голокосту в Білозірській ЗОШ І ст.

Дата: 01.02.2017 10:21

Дуже хочеться вірити, що кожна людина, якій по-справжньому дороге життя її дітей, онуків, близьких, друзів, звертаючись до історії, зрозуміє як важливо протистояти ненависті, агресії, жорстокості. Щорічно, 27 січня ми вшановуємо Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Голокост – знищення людей за національною ознакою.
    У школі для учнів 1 – 4 класів їх класними керівниками були проведені екскурс в історію - «Історичні хвилинки пам’яті». Після уроків загальношкільний перегляд проекту Василини Поліни «Голокост. Історія трагедії», що зайняв перше місце серед лауреатів ХV Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту», та фільму «До дня пам'яті жертв Голокосту» .
    Ціна Голокосту лише в період ІІ світової війни 6 млн. життів. Пам’ять про Голокост необхідна, щоб наші діти ніколи не були жертвами, катами або байдужими спостерігачами. Цінувати людей та боротися зі злом – це ті засади, які ніхто не відміняв.