Твори добро по всій землі, твори добро іншим на благо…

Дата: 08.06.2016 10:29

Не зупиняється дарувати  добро  приватний підприємець Сергій Кощавка. Нещодавно добродій сіяв його в смт. Ірдинь, а сьогодні вже в с. Білозір’ї, і знову ж таки не з пустими руками. Представники приватного підприємця  разом із службою у справах дітей Білозірської сільської ради відвідали родину Кравченків, в якій виховуються двоє неповнолітніх дівчаток.  Оскільки восени в цій родині буде першокласниця, а куточка для навчання у них немає. Той подарував пан Кощавка дітям комп’ютерний стіл та канцелярські товари (зошити, фарби, олівці, розфарбовки, дитячі книжечки). Радості не було меж! Вікторія так раділа новизні, що прокинулася молодша хвора Євгенія і почала вередувати. Сестричка радісно заспокоювала меншу:

• Женю, не плач, дивись, яких подарунків нам подарували. А книжечки які! І казочка, і абетка, ми тепер з тобою всі – всі букви вивчимо. Дивись – дивись які розмальовки ! Ну не плач!!!- обіймала і ніжно цілувала Вікторія.

За цією картиною не можна було спостерігати байдуже.Раділи, що принесли дітям радість,а в душіщеміло від болю: СКІЛЬКИ потрібно дитині для щастя? ЧОМУ цього не хочуть помічати дорослі, заможніші односельці? ЧОМУ вважають, краще хай стоїть (валяється)непотрібна мені річ (книжка, іграшка) в мене вдома, чим віддам комусь. ЧОМУ так важко показати любов, піклування, співпереживання?

Дорослі! Зупиніться! Озирніться! Якщопоряд ДІТИ, не важливо ваші чи сусідські, подаруйте їм свою увагу, засвітіть щасливий вогник у їхніх очах. Адже посіяне зерно тепла й любові від дорослих обов’язково проросте у їхніх дітях.

Не даремно говорять, що зроблене добро повертається сторицею.