НАВЧАННЯ З ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ФАХІВЦІВ МОЛОДІЖНОЇ СФЕРИ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ З ВРАЗЛИВОЮ КАТЕГОРІЄЮ ПІДЛІТКІВ ТА МОЛОДДЮ ІІ модуль

Дата: 19.10.2017 10:32

17-18 жовтня 2017 р. Державний інститут сімейної та молодіжної політики спільно з МБФ «Альянс громадського здоров’я» при підтримці Міністерства молоді та спорту України проводив ІІ етап навчання з підвищення кваліфікації за програмою «Специфіка соціальної роботи серед підлітків та молоді з вразливих категорій населення враховуючи ґендерно-чутливий підхід, за участі мультидисциплінарних команд» у м. Полтава.

Участь від Білозірської ОТГ взяли: директор Терцентру Білозірської сільської ради – Віра Ірина, фахівець із соціальної роботи Терцентру Білозірської сільської ради – Березневич Анатолій, начальник відділу культури, туризму, спорту, молоді та з питань захисту прав дітей Виконавчого комітету Білозірської сільської ради – Люта Наталя та практичний-психолог ОНЗ «Білозірська ЗОШ І-ІІІ ст.» Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області – Козюра Людмила.

Полтава гостинно та тепло зустріла учасників навчання. Два дні насиченої роботи, цікавих зустрічей, ознайомлення з діючими сервісами БО “Світло надії”: Кризисного центру, Центру для безхатченків, Виробничий цех та молодіжний центр, захист розроблених соціальних проектів та, як результат – отримання Свідоцтва з підвищення кваліфікації.