Для добрих справ не потрібно свята чи нагоди

Дата: 08.06.2016 10:32

Для добрих  справ не потрібно свята чи нагоди. Зробити дитину щасливою – важко чи легко? Для декого з дорослих немає нічого складного: дати планшет з інтернетом – хай бавиться, інші для цього вишукують вільний час задля сімейного відпочинку, а хтось - просто так робить «свято». Та найбільш приємно просто так робити «свято» дітям родин, які не мають змоги придбати ту чи іншу річ. Нібито нічого такого, звичайне взуття, але скільки воно радості приносить малечі, бо воно новеньке, бо воно особисте.

В котре   служба у справах дітей Білозірської сільської ради відвідала смт. Ірдинь із подарунками від приватного підприємця з м. Черкаси  Кощавки  Сергія Володимировича. Родині Крим було придбано канцелярські  товари до нового навчального року та босоніжки. Родині Якубовським для всіх діток було придбано літнє взуття. На жаль, коли служба відвідувала родину дітвора була на відпочинку у пришкільному таборі, та пізніше гостинці стали родзинкою вечора. Наступного  дня обновкою дівчатка хизувалися перед подругами.