Чергове засідання комісії Білозірської сільської ради з  питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та легалізації трудових відносин із найманими працівниками

Дата: 23.02.2017 10:34

Згідно плану заходів на 2017 рік, 23 лютого 2017 року відбулося чергове засідання комісії Білозірської сільської ради з  питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та легалізації трудових відносин із найманими працівниками. На засіданні були присутні члени  комісії, а також запрошені представники суб’єктів господарювання.

В ході засідання комісії було проведене обговорення про хід справ господарської діяльності у суб’єктів підприємницької діяльності, зокрема дотримання законодавства про працю, зміни до деяких законодавчих актів та збільшення з 1 січня 2017 року штрафів за недотримання законодавства про працю.