Стаді-тур до м. Запоріжжя

Дата: 31.07.2017 10:35

27-28 липня 2017 року в  м. Запоріжжя відбулася конференція на тему: «Стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг. Децентралізація у сфері повноважень у сфері надання адміністративних послуг». Тема актуальна на сьогоднішній день, адже реформа децентралізації передбачає наближення якісних послуг до населення. Найбільше вразили темпи зростання кількості ОТГ у Запорізькій області у період з 2015 року, а у 2017 році область посіла третє місце в Україні. Це стало можливим лише завдяки співпраці обласної державної адміністрації та обласної ради. Влада опікується, підтримує та виділяє кошти на розвиток ОТГ. Це в свою чергу дає позитивні результати серед громад Запорізької області.

У перший день роботи конференції було представлено і презентовано компонент 2 Програми U-LEAD, моделі ЦНАП, «апаратні питання», пов’язані зі створенням ЦНАП, перелік послуг ЦНАП, основні механізми залучення послуг.

У роботі другого дня було цікавим те, що були представлені найкращі практики створення та функціонування ЦНАП в Дніпропетровській та Волинській областях.

У перервах роботи конференції учасники відвідали історико-культурний комплекс «Запорізька Січ» та острів Хортиця.

Стаді-тур був організований Черкаським ВП «Центром розвитку місцевого самоврядування». Опікувалась представниками ОТГ Черкаської області пані Наталія Даньковська, за що ми їй дуже вдячні.

Ірина Грищенко, заступник сільського

голови з питань освіти та охорони

здоров’я