Відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

Дата: 03.10.2016 10:35

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, в Україні в цей же день згідно Указом Президента відзначається також День ветерана. Це хороша нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, за чиїми плечима – нелегкі життєві дороги, що щедро посріблили сивиною скроні.

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана у Центрі культури та дозвілля відбувся святковий захід, а саме відбулася театральна вистава «Сватання на Гончарівці» Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім..Т.Г. Шевченка на яку запрошено представників людей поважного віку.

Розпочався захід з вітального слова сільського голови Володимира Павловича Міцука, який у своєму виступі наголосив на значимості та необхідності відзначення цього Дня, привітав та побажав довгих і щасливих років попереду.

Як не прикро, але доводиться констатувати, що сьогодні  досить значна кількість осіб похилого віку та інвалідів що потребують стороннього догляду в зв’язку з незадовільним станом здоров’я. На вирішення цієї болючої проблеми найстарішим ветеранам Білозірської об’єднаної громади було вручено п’ятдесят продуктових наборів, щоб оточити всіх увагою, турботою та піклуванням, вислухати та зрозуміти кожного, допомогти відчути себе рівноправним громадянином.

Щира подяка за надану благодійну допомогу підприємцям села, що не залишились байдужими до відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.