Базовий тренінг програми «Молодіжний працівник»

Дата: 24.10.2017 10:40

20-22 жовтня 2017 року в м.Ужгород молоді активні люди з різних сфер діяльності та різних куточків Украіни зібралися, щоб взяти участь у навчанні за програмою "Молодіжний працівник", організатори: Міністерство молоді та спорту України, Державний інститут сімейної і молодіжної політики та програмою розвитку ООН в Україні.

Представниками від Білозірської ОТГ були директор Терцентру Білозірської сільської ради – Віра Ірина, начальник відділу культури, туризму, спорту, молоді та з питань захисту прав дітей Виконавчого комітету Білозірської сільської ради – Люта Наталя та практичний-психолог ОНЗ «Білозірська ЗОШ І-ІІІ ст.» Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області – Козюра Людмила.

Метою програми є підвищення рівня знань та кваліфікації молодіжних лідерів та фахівців молодіжної галузі задля ефективної розробки та реалізації обґрунтованої молодіжної політики на локальному та регіональних рівнях.

Дана програма допоможе налагодити ефективний діалог між державними структурами та організаціями громадянського суспільства задля сприяння розвитку молоді в Україні.

По завершенню навчання – сертифікат державного зразка.