«Живе під сонцем любові Шевченкова весна»

Дата: 09.03.2017 10:45

«Живе під сонцем любові Шевченкова весна»

Саме так поетично звучить назва літературно-поетичної години, яка була проведена у бібліотеці Центру культури та дозвілля Білозірської сільської ради для читачів-дітей.

В історії залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує все людство. До них належить й ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка.

Важким і тернистим був життєвий шлях народного співця. Діти уважно, задумливо слухали розповідь про долю малого Тараса, який рано залишився сиротою, про тяжке, безрадісне дитинство і юнацькі роки великого Кобзаря.

Протягом недовгих літ життя Шевченко засіяв свою поетичну ниву словом добра, любові, правди та волі.

Приємно відмітити, що діти активно долучилися до декламування поезії Тараса Григоровича, передаючи свої патріотичні почуття, свою любов до рідного краю.

Для присутніх було проведено презентацію книжкової виставки «Шевченко в моєму серці». Діти мали змогу побачити різні видання книг великого поета, його малюнки та уривки з творів.

На заході була створена справжня атмосфера єдності та гордості за величну українську націю і її славетного сина.

Сьогодні ми знову і знову звертаємось до пророчих слів Кобзаря:

І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,