Цілюща вода з уманської "Софіївки" виявилася небезпечною для життя

Дата: 18.05.2016 10:46

Воду, про цілющі властивості якої розповідають екскурсоводи "Софіївки", санепідемстанція міста Умань заборонили пити. Про це інформує "Вечірня Умань".

Як з’ясувалось, вміст нітратів у воді перевищує норму в 4 рази, а отже, вода є технічною.

"Я вже три роки поспіль ходжу набирати воду у "Софіївку", і лише цього року побачила напис біля джерела, що воду пити не можна, тепер можу собі тільки уявити яку дозу нітратів отримав мій організм", - коментує Бугай Олена студентка, що живе поруч із "Софіївкою".

"Раніше вона була дійсно чистою і лікувальною, але зараз, у з’язку з великим екологічним забрудненням, вода перетворилась в непридатну для вживання. Цьогоріч санепідемстанція виявила перевищення нітратів майже в 4 рази, тому, щоб попередити уманчан і гостів міста ми втановили таблички з написом, що вода є технічною", - розповідає директор парку Іван Косенко.

Джерело: vikka.ua