В Ірдинському НВК було проведено низку заходів, присвячених Дню української писемності та мови

Дата: 10.11.2017 10:54

9 листопада в Ірдинському НВК було проведено низку заходів, присвячених Дню української писемності та мови. Бібліотекар, Покидько У.Я., підготувала захід «Годинка цікавих повідомлень». Учні із зацікавленістю переглядали відео ролики «Цікаве про мову» і «Нестор Літописець» та давали відповіді на запитання підготовлені бібліотекарем. Вчитель української мови та літератури, Зборовська Л.Б., провела конкурс на кращого знавця рідної мови. Харламова К.Г. організувала святкову лінійку. А також відбулося загальношкільне написання конкурсних робіт у рамках XVIIІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика.