Реформування земельних відносин на ринкових засадах

Дата: 02.03.2017 10:57

З 21-23 лютого 2017 року в Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів місцевого самоврядування відбувся семінар на тему: "Реформування земельних відносин на ринкових засадах".

Програма семінару була розроблена з урахуванням посадових обов'язків землевпорядників: організація ефективного використання земель, їхня охорона, контроль за дотриманням земельного законодавства; ведення земельнооблікової документації, проведення заходів із землевпорядкування, забезпечення безпечного проведення робіт та ін.

Представники Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області обговорили з слухачами семінару нововведення щодо організації оцінки та ринку земель в Україні; функціонування та розвиток ринку земель на території Черкаської області та зміни до Закону України «Про Державний земельний кадастр» в частині надання повноважень органам місцевого самоврядування; особливості організації ведення державного земельного кадастру; порядок набуття права власності та користування на земельні ділянки державної та комунальної власності; процедуру оцінки земель комунальної власності в межах населених пунктів; основні вимоги до проектування та забудови сільських населених пунктів в контексті чинного законодавства України; дотримання вимог природоохоронного законодавства при відведенні земельних ділянок та ін.

Особлива увага на семінарі була приділена питанням виділення та отримання земельних ділянок учасникам АТО.