Тенісисти села удосконалюють свою майстерність

Дата: 14.12.2016 10:57

Протягом року Білозірська команда із настільного тенісу у складі Анатолія Голобородька, Віталія Запорожця, Ігоря Завгородського активно брала участь у різноманітних турнірах. Зокрема у районних змаганнях в рамках Кубку голів Черкаської районної ради та райдержадміністрації, відкритому Чемпіонаті Сміли тощо.

Нині, наша команда готується гідно представити село у новому спортивному році. Тенісистам, за сприянням сільського голови В.П. Міцука, створені належні умови для регулярних тренувань. На базі Білозірської ЗОШ І ст. вони, кілька разів на тиждень, проводять індивідуальні та групові заняття. Вагому роль в удосконаленні їх майстерності відіграє орендований робот-тренажер.

З огляду на затрачені зусилля, маємо надію, що сільська команда із настільного тенісу, у новому році, підкорить не одну спортивну вершину.