Білозірська громада

Черкаська область, Черкаський район

Чи потрібно черкащанам платити податок з продажу автомобіля?

Дата: 11.05.2016 10:58
Кількість переглядів: 282

     Згідно положення Податкового кодексу України про оподаткування доходів громадян, доходи від продажу автомобілів, мотоциклів, мопедів звільняються від податку на доходи фізичних осіб.

     Так, не обкладається податком дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об`єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля, або мотоцикла чи мопеда.

     Дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року двох і більше об`єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля, мотоцикла, мопеда, підлягає оподаткуванню за ставкою 5%.

     Порядок оподаткування операцій з продажу (обміну) об`єктів рухомого майна регламентовано ст.173 Податкового кодексу України.

 

Джерело: Про Все


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь