У ДЗ «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь його випускників, які загинули за Україну в антитерористичній операції на сході України.

Дата: 29.04.2017 11:09

28 квітня у ДЗ «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь його випускників, які загинули за Україну в антитерористичній операції на сході України. Це три випускники, серед яких і наш земляк Віктор Єременко. Пам’ятний знак установили на фасаді закладу біля центрального входу, де вони навчались.

Вшанувати пам'ять загиблих прийшли: народний депутат України Сергій Рудик, начальник управління освіти і науки Черкаської державної адміністрації Валерій Данилевський, голова Смілянської районної ради Володимир Грошев, заступник міського голови Смілянської міської ради Людмила Осейко, голова спілки учасників АТО Сергій Водяний з бойовими побратимами, педагоги та знайомі.

Представниками від Білозірської ОТГ були завідувач Білозірського народного музею Ольга Плодиста та бібліотекар Віра Помазан.

В ході заходу звучали зворушливі слова та спогади про загиблих воїнів.

В пам'ять про хлопців патріотів студенти закладу посадили калину, як символ слави та невмирущості нашого народу.

Єдине, усім нам під силу – це мовчки віддати честь патріотам, що поклали найцінніше,- власне життя,- за Україну, за мир, і зробити все можливе, аби пам'ять про Героїв жила вічно, щоб ця жертва не була даремною.