День пам’яті Героїв Небесної сотні

Дата: 20.02.2017 11:11

Сьогодні, 20 лютого, у День пам’яті героїв Небесної сотні, в Ірдині відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятного знаку на честь героїв, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, в європейське майбутнє України.

Працівники Білозірської ОТГ смт. Ірдинь, будинку культури, школи, лікарні, комунального підприємства, дитячого садка урочистою ходою пройшли від селищної ради до парку селища, де і відбулися урочистості. Біля стели виступив староста селища, учасники декламаторського гуртка будинку культури, художній керівник будинку культури Косенко К.Ф. Хвилиною мовчання вшанували невмирущу пам’ять про загиблих героїв Небесного Війська, потім запалили і поставили у підніжжя пам’ятні свічки.

Урочистості  закінчилися покладанням квітів.

Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв Небесної сотні у наших серцях, бо, коли кожен українець запалить у своїй душі вогник патріота, весь народ понесе його по своїй дорозі, а любов до ближнього і до країни поведуть нашу державу вперед.

Завідувач будинком культури Стеценко Н.І