У смт Ірдинь з’явиться новий дитячий майданчик

Дата: 07.11.2016 11:15

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку, Білозірською сільською радою замовлено дитячий майданчик, який планується розмістити в центрі смт Ірдинь, біля Будинку культури. Роботи по монтажу та облаштуванню нового дитячого майданчика будуть виконані комунальним підприємством Білозірської сільської ради, які планується розпочати в цьому місяці.

У жовтня 2016  року у громаді вже відкрили дитячий майданчик в       с. Білозір’я по вулиці Гагаріна. Приємно спостерігати, як ціла ватага дітей бавиться на новому майданчику, слухати, як лунає дитячий сміх. Сучасні діти більше часу проводять біля телевізора, за моніторами комп’ютерів та мобільних телефонів. І сьогодні завдання дорослих полягає у забезпеченні рухомого дозвілля наших дітей. Тому турбота про дітей, їх здорове і щасливе дитинство є одним із пріоритетних напрямків роботи Білозірської сільської ради.