Звіт служби у справах дітей

Дата: 06.07.2016 11:11

Станом на 01.07.2016 на первинному обліку служби у справах дітей перебуває 8 дітей, позбавлених батьківського піклування. Всі діти даної категорії виховуються у родинах опікунів, піклувальників, за даними сім’ями здійснюється нагляд службою у справах дітей відповідно до чинного законодавства. В березні 2016 року  2 дітям – сиротам, по виповненню 18 років, було виплачено одноразову допомогу. Випускниця інтернату, яка була позбавлена батьківських прав, стала на чергу для отримання житла.

За І півріччя 2016 року на облік служби у справах дітей поставлено 8 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах (СЖО):

• сім’я, яка не має житла – 1 ( 2 дітей);
  • дитина залишилася без нагляду в зв’язку з лікуванням мами на невизначений період – 1 дитина;
  • проживання в сім’ї, де батьки ухиляються від виконання своїхобов’язків – .
  • соціально побутові проблеми – 3 дітей.

З метою профілактики правопорушень на облік взято 3 складних підлітків, з якими проводилися бесіди різного характеру.

Протягом кварталу З 01.02.2016 року по 01.07.2016 року під час рейдів було відвідано 71 родину, з метою виявлення дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, з’ясовувалися причини та умови, що сприяють негативному впливу на дітей, шукалися різні шляхи щодо усунення складних життєвих обставин, в які потрапили діти.

Щочетверга в смт. Ірдинь та щоп’ятниці  с. Білозір’я  та в інші дні, за потребою, проводились перевірки умов проживання дітей, в тому числі в неблагополучних сім’ях, які перебувають на обліку. Всього при  обстеженні  умов проживання за І півріччя  поточного року складено – 8 актів.

На базі Білозірської ЗОШ І – ІІІ ст.  Було проведено бесіди з учнями старших класів.

Працівниками служби у справах дітей спільно з небайдужими підприємцями було надано матеріальну допомогу у вигляді найбільших потрібностей, а саме:

• вибито скважену, подаровано шкільну форму, канцтовари, письмовий стіл для маленьких школярок сім’ї Кравченків, що потрапила в СЖО, а також надані ліки для їх бабусі, яка прикута до ліжка;
  • надано канцелярські товари, літнє взуття для діток сім’ї Крим;
  • забезпечена літнім взуттям для дітей, портфелем,канцтоварами, одягом, зимовим взуттям, ліжечком для немовляти сім’я Якубовських;
  • надано орендоване житло, продукти харчування, речі для матері та дітей, ліки сім’ї Буйновських;
  • малозабезпеченій сім’ї Власюк надано допомогу у вигляді: ліків, одяг, канцтовари для дітей;

Протягом звітного періоду служба у справах дітей Білозірської сільської ради у своїй діяльності керувалась планом роботи.