Відкриття дитячого майданчика

Дата: 24.10.2016 11:18

Немає жодної людини, яка не пам’ятала б свого дитинства. Саме в цьому віці формується характер, навички, вміння. Дитина росте і розвивається фізично.  Сучасні діти більше часу проводять біля телевізора, за моніторами комп’ютерів та мобільних телефонів. І сьогодні завдання дорослих полягає у забезпеченні рухомого дозвілля наших дітей.

21 жовтня 2016  року у громаді відкрили дитячий майданчик по вулиці Гагаріна. Такий подарунок від держави став можливим за сприяння народного депутата України Сергія Рудика. Його розмістили поблизу Білозірської ЗОШ І-ІІ ступенів. Дітвора задоволена новим спорудам не менш, ніж канікулам, що розпочалися у школі. А батьки – облаштованим безпечним місцем для своїх  малюків. Білозірську громаду привітав  народний депутат Серій Рудик, заступник голови Черкаської районної ради Петро Коренюк, депутат Черкаської обласної ради  Анатолій Коверський  та сільський голова Володимир Міцук.

Нове місце відпочинку білозірської малечі освятив настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці  отець Іван.

Дітвора спробувала новенькі споруди та поласувала смаколиками, які привезли гості.