Святкування 25 річниці Незалежності України та Дня села в Білозір’ї

Дата: 25.08.2016 11:18

24 серпня двадцять п’ять  років тому здійснилась багатовікова мрія багатьох поколінь українців – Україна стала незалежною державою. Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої незалежної держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову сторінку в житті нашого народу.

Цього святкового  серпневого дня у  нашому рідному Білозір’ї відбувались  яскраві, насичені та колоритні події, жителі та гості громади були запрошені  до участі  у святкових заходах,  приурочених до відзначення  25 річниці Незалежності України та 463 річниці села Білозір'я.

Святкове дійство відбувалось  на території  Цетру культури та дозвілля села Білозір'я.

З 14.00 години  розпочали  працювати розважальні атракціони для дітей, майстер-класи з виготовлення декоративних квітів та розпису хною.  На виставці-продажу «Медок»  свою солодку та корисну продукцію пропонували  бджолярі села. Помилуватись та придбати гончарну продукцію можна було у сільських гончарів-умільців.

З 16.00 до 18.00  проходив конкурс-презентація «Стіл достатку», який представляли депутатати сільських округів, приватні підприємці та підприємства села. Гостей свята та членів конкурсної комісії  приємно вразили презентації столів. Розмаїття  страв та ароматів національної української  кухні вражало  естетичним виглядом і смаком самих вимогливих членів жюрі.  Після висновків комісії всі бажаючі могли скуштувати смаколиків,  пригоститися «чумацькою кашею», смачними і гостренькими «канапками» з салом та червоним перцем, найкращі  організатори столів достатку були нагороджені дипломами.

Пред початком святкового концерту жителів громади  з нагоди свята  привітав сільський голова  Володимир Павлович Міцук та  високоповажні гості: Сергій  Ярославович  Рудик  - депутат Верховної ради України, Валентина Михайлівна Коваленко - депутат обласної ради, Собко Олексій Петрович - голова Черкаської районної ради та Коренюк  Петро Володимирович - заступник голови районної державної адміністрації.

У святковому концерті взяли участь  гості Білозірської громади з Мокрокалигірської ОТГ та села Дубіївка і всі колективи  Білозірського центру культури і дозвілля.