Здоровий спосіб життя – здорова нація

Дата: 13.02.2017 11:19

Згідно з планом заходів відділу культури, туризму, спорту, сім’ї, молоді та з питань захисту прав дітей проведення спортивно-масових  змагань  затверджених на 2017 рік відповідно до статті 6, п., статті 22, статті 41 Закону України  «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження Кабінету Міністрів від 08 вересня 2016 року № 653-р «Про затвердження плану заходу на 2017 рік щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої  рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», 12.02.2017 року було проведено лижні змагання на кубок сільського голови Білозірської ОТГ.

Змагання розпочалися з привітання начальника відділу та реєстрації учасників лижного забігу, ними стали як жителі с. Білозіря так і жителі смт. Ірдинь, різних вікових категорій.

Старт розпочали з жінок, які мали подолати 750 метрів забігу. Перемогу здобули:

1 місце та кубок сільського голови– Куценко Аліна, бухгалтер м. Черкаси;

2 місце – Божко Ангеліна, школярка;

3 місце – Грицина Альона, працівник сільської ради бухгалтерського відділу.

Серед чоловіків в подоланні дистанції 3000 метрів точилася запекла боротьба, де призові місця вибороли:

1 місце та кубок сільського голови отримав вчитель фізкультури Ірдинської ЗОШ І –ІІІ ст. – Шиятий Олег;

2 місце – Чубенко Володимир,депутат сільської ради, дільничний інспектор поліції с. Білозір’я;

3 місце – Фатенко Володимир, працівник сільської ради економічного відділу;

Приз глядацьких симпатій здобув Кокшаров Анатолій, начальник відділу містобудування, архітектури, цивільного захисту, охорони праці, земельних відносин, комунальної власності, житлово– комунального господарства.

Усі учасники змагань були відзначені та нагородженні пам’ятними сувенірами. Зі слів учасників та вболівальників, всі отримали незабутні враження та запал до спорту. Після урочистої частини всіх пригощали смачним чаєм та козацькою кашею, щоб козацькому роду - не було переводу.